košík je prázdný
 x 

Your shopping cart is empty!

Celkem 0 Kč

Neoblíbená pomerančová kůže na hýždích a stehnách trápí spoustu žen. Nevyjímaje všechny věkové kategorie, dokonce se nevyhýbá ani mužům. Neléčená celulitida však vede k nevratným degenerativním změnám podkožní tkáně.

Previous Next

Už šestnáctý Extrifit Training Day se konal pod záštítou společnosti výživových doplňků EXTRIFIT. Akce se konala v Hradci Králové 3. 12. 2016 v posilovně Extrifit gym. Už těsně odpoledne do fitka zavítalo nespočet lidí, kteří se chtěli pokochat špičkou v kulturistice. O své oblíbence nebylo nouze. Svou účast kochaly stár jako Vojta Koritenský, Milan Obořil, Sabina Pleváková, Slavoj Bednář, Petr Petráš, Norberd Zajac, Tomáš Tabačiar, Vlasta Kužel.

Previous Next

Kompresní legíny pro lepší výkon, hubnutí a boji proti celulitidě

Princip fungování kompresního prádla je využíván hlavně ve zdravotnictví při léčbě celulitidy, gynoidní obezity (hruškovitá obezita) a při léčbě otoků. Kompresní oblečení vaše tělo dostatečně stáhne, což podporuje krevní oběh, usnadňuje odvádět kyselinu mléčnou a toxiny z těla.

Previous Next

1. Zvedáním závaží vám nenarostou svaly jak chlapům. 
Nemějte strach, že budete příliš svalnaté. Ženy nedisponují stejným množstvím testosteronu pro budování svalů, tak jako muži. Proto je pro ženu velice obtížné až nemožné, bez hormonálních doplňků si vybudovat obrovské množství svalové hmoty.

Můj účet

Sociální sítě

 

Fitness oblečení