košík je prázdný
 x 

Your shopping cart is empty!

Celkem 0 Kč
Previous Next

Kompresní legíny a jejich výhody

Kompresní legíny pro lepší výkon, hubnutí a boji proti celulitidě

Princip fungování kompresního prádla je využíván hlavně ve zdravotnictví při léčbě celulitidy, gynoidní obezity (hruškovitá obezita) a při léčbě otoků. Kompresní oblečení vaše tělo dostatečně stáhne, což podporuje krevní oběh, usnadňuje odvádět kyselinu mléčnou a toxiny z těla.

 Kompresní legíny při cvičení:

• podporují lymfatický systém a pomáhají hubnout
• prevence celulitidy
• podporují krevní oběh
• udržují svaly v teple
• zlepšují svalovou výkonnost
• snižují riziko svalového zranění

 Při zahřátí se náš metabolismus zrychluje a tím se zrychluje spalování tuků. Bez sportu žádného účinku však nedosáhnete.

Materiál
Kompresní legíny dokáží nejen správně obepnout tělo, ale také jsou prodyšné. Legíny snadněji odvádějí pot ven z těla a tím udržují pokožku suchou a omezují zbytečné podráždění. Přispívají tím k větší pohodě sportovce. Z materiálu se používá polyamid (PA) a polyester (PE). K ještě větší elastičnosti pomáhá příměs elastanu.

Hubnutí
Velkou výhodou stahovacího prádla je pomoc při hubnutí a tvarování postavy. Stlačení podporuje odvod tuků z problémových partií těla, vyhlazuje pokožku, zabraňuje ochabování a pomáhá při boji s celulitidou. Kompresní prádlo svým tlakem na svaly a tělo podporuje lymfatický systém a zabraňuje usazení tukových buněk v lymfatických cestách. Legíny působí tlakem ve směru lymfatických cest. Podporují tok lymfy a urychlují vstřebávání do ní vylučovaných látek, včetně tuků. Podporují odvod tuků z problémových partií a tím napomáhají zbavovat se obezity.

Sportovní výkon
Při silnějším obepnutí dochází k většímu prokysličení, což vede ke zlepšení svalové výkonnosti.
Kompresní legíny snižují svalové napětí a svalovou únavu tím, že udržují svaly v teple. Umožňují rovněž zvýšit délky tréninků a tréninkové zátěže. Při kompresi se také rychleji odbourává kyselina mléčná a toxiny, což napomáhá k rychlejší regeneraci.

Můj účet

Sociální sítě

 

Fitness oblečení