košík je prázdný
 x 

Your shopping cart is empty!

Celkem 0 Kč
Previous Next

Předsoutěžní seminář v Olomouci 2016

Předsoutěžní seminář v Olomouci 2016

V sobotu 6. února se konal v Olomouci předsoutěžní seminář Svazu kulturistiky a fitness České republiky v prostorách společnosti Nutrend. Zveřejnily se aktuální novinky a změny pro závodníky chystající se na jarní mistrovské nebo pohárové soutěže 2016.


Seminář probíhal od 12 do 18 hod. Byl rozdělen na teorii a diskuzi z praxe. Přednášející obohatili přednášku vždy nějakou zajímavou perličkou z dění ;) Třešničkou semináře byla bikini fitnesska Adéla Storzerová. Její outfit budeme mít brzy na eshopu :) Seminář pro následující ročníky určitě doporučuji.

 

Důležité info:


Věkové rozdělení do kategorií – pokud účastník dovrší v daném roce věkové hranice pro jinou kategorii, spadá do kategorie vyšší. Př. Závodník bude mít na podzim 2016 24 let, na jaře 2016 už musí závodit za muže, i když má ještě 23 let.
Národní soutěže – bude otevřena kategorie masters.
Nominace na mistrovství ČR mohou požádat jen ti, co se umístili na Moravě nebo mistrovství Čech do 6. místa. Závodníci s nižším umístěním můžou pokračovat v sezóně na pohárových soutěžích.
Závodník se účastní buď mistrovství Čech, anebo Moravy. Ne obou závodů. Dáno dle bydliště. Lze však udělit výjimku pro účast 1 ze závodů mimo bydliště. Nutné požádat na sekretariátu.
Bikini fitness změna pravidel pózování – nové povinné postoje. Upraveny postoje v rámci mezinárodních závodů. Změna čelního a zadního postoje. Zrušen T walk, nahrazen jednodušším I-walk


Informace k registraci
Formulář k registraci odkaz ZDE vyplníte, pošlete 1 pasovou fotografii a zaplatíte poplatek 200 Kč na rok, jméno oddílu, pod kterým budete závodit (na přihlášku vám dá razítko). Vše pošlete na sekretariát. Nejlépe do konce února. Čím dřív, tím líp a méně stresu.

 Propozice k soutěžím budou zveřejněné do 14 dní. Přihlášky se budou posílat elektronicky společně s hudbou v MP3. Udělejte chlapům ze svazu radost a přihlaste se včas, ať se mají na co těšit. Pokud se nenajdete na startovních listinách, řešte to. Někde bude nějaký problém.

Nejčastější chyby a prohřešky:

  • - závodní číslo má být umístěné na levé straně spodního dílu plavek
  • - plavky a boty nevyhovují schváleným normám – horší hodnocení, nepřipuštění závodit
  • - separace na závodech, nesledování dění při vyhlašování na stage
  • - sundání medaile až házení ji do obecenstva, odejití z pódia – toto neprofesionální chování vás může stát až stopku na několik sezón.
  • - úprky před dopingovou kontrolou – opět až 4 roky stopka

Svaz kulturistiky a fitness České republiky
Svahová 1537/2 (zobrazit na mapě)
100 00, Praha 10
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tel.: +420 734 15 66 66

budova nutrend seminar fitness seminar adela
 seminar skfcr  vinogradov  adelajde
 adis  adda  koumal
 fyzik  seminar  rozhovor

Můj účet

Sociální sítě

 

Fitness oblečení