košík je prázdný
 x 

Your shopping cart is empty!

Celkem 0 Kč
Previous Next

Seminář Extrifit a společný trénink

Už šestnáctý Extrifit Training Day se konal pod záštítou společnosti výživových doplňků EXTRIFIT. Akce se konala v Hradci Králové 3. 12. 2016 v posilovně Extrifit gym. Už těsně odpoledne do fitka zavítalo nespočet lidí, kteří se chtěli pokochat špičkou v kulturistice. O své oblíbence nebylo nouze. Svou účast kochaly stár jako Vojta Koritenský, Milan Obořil, Sabina Pleváková, Slavoj Bednář, Petr Petráš, Norberd Zajac, Tomáš Tabačiar, Vlasta Kužel.

 

Z počátku ostýchavost diváků vyplňoval otázkami pohotový Pavel Vacek, který dokonce přivítal i samotného majitele. Z novinek od Extrifitu se můžete těšit na kaše cca 5 druhů po 27 příchutí. Vojta doporučuje mango a kokos. Tak to musíme brzo ověřit.

Předvánoční čas byl již na některých závodníků znát, ale my jsme si více cenili pozitivní nálady než vysekaného pekáče buchet. Dokonce i Vojta si stěžoval, jak je offseason náročné, že je furt přecpaný :D Ale kloubouk dolů Sabče, která má týden před soutěží. Srčela energií, vtipem a pozitivní náladou. Oficiálně potvrdila získání profi karty, i když ji ještě fyzicky neobdržela. Těší se však už na sezónu 2017 a asi třikrát zmínila, jak tu Ameriku objede s Vojtou. Z řad diváků padl dotaz i na nejoblíbenější jídlo. Tady se potvrdilo, kdo je v dietě a kdo v objemu. Chlapi měli téměř problém nějaké jídlo témeř vybrat, kdež to Sabina by vykládalá i pět minut. Názory na jídlo se u závodníků někde lehce lišily. Striktní Norberd by vám nedovolil ani cheatovat, za to Vojta tuky na těle v objemu upřednostňuje. 

Kulturní vložku nasadil Tomáš Tabačiar. Svou exhibicí týden po závodech předvedl ještě dost slušnou formu. Na odborné otázky z většiny odpovídal Milan. Tak se mu musí nechat, že jsme získali vždy kvalitní odbornou odpověď. Největší šoumen tohote dne byl však bezesporu Petr Petráš. Nejen slovní zápichy, neskutečná gesta, ale i pohotové odpovědi tento člověk dokázal vyplodit. Asi si dal pořádnou porci kaše před začátkem. Byl prostě úžasný.

Po vyčerpávajících odpovědí se všichni vrhli na podpisovku a focení. Nikdo však dlouho nezdržoval a šlo se na společný trénink. Podívaná dvě. I přes to, že nás tam bylo kolem 50 lidí, všichni se nějak uskromnilía pořádně zamakali. Chvílemi to muselo být s delšími pauzami mezi sériemi, protože na ty těla se nešlo nedívat, neskutečné.

Tak nám Extrifit zpříjemnil předvánoční shon a my se budeme těšit, co vymyslí příště :)

Můj účet

Sociální sítě

 

Fitness oblečení